ЄС у цьому році виділив Грузії, Вірменії і Молдові 87 мільйонів євро

ЄС у цьому році виділив Грузії, Вірменії і Молдові 87 мільйонів євро

Європейський Союз виділив у цьому році 87 мільйонів євро в рамках фінансової допомоги країнам "Східного партнерства", збільшивши обсяги фінансування на 22 мільйони євро в порівнянні з минулим роком. Про це йдеться в прес-релізі Європейської комісії.

Загальна сума 87 мільйонів євро в цьому році була розподілена між Молдовою (35 мільйонів), Грузією (27 мільйонів) і Вірменією (25 мільйонів).

"У цьому році три східних партнера були винагороджені за їх зусилля щодо демократичних перетворень і їх відданість основоположним цінностям. Ми сподіваємося, що ця група буде більш численною в майбутньому", - зазначив комісар ЄС з питань розширення та європейської політики сусідства Штефан Фюле.

Кошти в Грузії були спрямовані на боротьбу з безробіттям і поліпшенням системи працевлаштування громадян, у Молдові - на підвищення рівня життя жителів сільської місцевості, а у Вірменії - на боротьбу з корупцією та реформи державного апарату.

В ініціативу ЄС "Східне партнерство" входять Грузія, Вірменія, Молдова, Азербайджан, Білорусь і Україна.

Мітки:

єс гроші фінанси

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create