Українські аграрії виступили в підтримку Асоціації з ЄС

Українські аграрії виступили в підтримку Асоціації з ЄС

Союз сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів України, Асоціація фермерів і приватних землевласників, а також Партія відродження села вважають, що євроінтеграція не зашкодить аграрному сектору країни, а навпаки, розкриє його потенціал.

Як наголошується в заяві сільгосптоваровиробників на адресу президента Віктора Януковича, за рівнем розвитку села Україна відстає від європейських країн, "залишається у минулому столітті".

"Подолати цей розрив можна, рухаючись до європейських норм та принципам підтримки розвитку аграрного виробництва та сільської місцевості, як це давно зробили наші сусіди Польща, Румунія, Словенія та інші", - йдеться у зверненні.

У документі також наголошується, що найбільшої шкоди українському селу і селянам наносять "грабіжницькі закупівельні ціни на зерно, соняшник, м'ясо, молоко та іншу аграрну продукцію.

"Це результат аграрної політики влади, корупції, монополізації, рейдерства і намірів беззаконної передачі владою 3 млн га землі Китаю", - вважають фермери.

На наступний день Європейська бізнес асоціація, Аграрний союз України, "Союз птахівників України", асоціації "Український клуб аграрного бізнесу", "Укроліяпром", "Укрцукор", "Укрсоя", "Укркондпром", Українська аграрна конфедерація, Українська зернова асоціація та інші громадські організації заявили, що підписання угоди про асоціацію і ЗВТ з ЄС є вигідним для українського аграрного сектору.

Мітки:

аграрії апк єс асоціація апк

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create