Автомобілі, за які не потрібно платити утилізаційний збір

Автомобілі, за які не потрібно платити утилізаційний збір

Кабмін оприлюднив постанову №935 від 18 грудня 2013. Документ затверджує перелік авто, власники якихх можуть не платити податок на екологію.

З опублікованих раніше документів випливає, що автомобілі, випущені понад 30 років тому і одночасно не призначені для комерційного використання звільняються від сплати утилізаційного збору. Ці машини повинні бути предметом старовини або колекціонування. Антикварні авто та, відповідно ті, хто їх возить або продає, можуть не платити екоподаток.

Старі машини, згідно з постановою Кабміну, можна розділити на кілька видів. Розрізняють оригінальні, автентичні, відновлені та перебудовані авто. Опис кожного з видів дуже розпливчастий. Крім «видів», Кабмін затвердив категорії автомобілів (літерами від «А» до «Е» ) і класифікував старі авто з часу випуску (літерами від «А» до «G»). Тільки класифікацію за датою народження можна назвати досить точною, інші межі умовні.

Нагадаємо, Кабмін готує законопроекти і постанови, що стосуються всіх інших старих автомобілів. За попередніми даними, автомобілі старше 10-15, але молодше 30 років потраплять під програму добровільно-примусового обміну на гроші або право отримання знижки на вітчизняний автомобіль роздрібною ціною до 10 000 євро. На сьогодні публічних законопроектів про те, як будуть забирати старі машини у населення, немає. Але перші «дзвіночки» у вигляді уточненої класифікації дійсно антикварних авто, вже дзвенять.

Мітки:

транспорт

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create