Немає перил - немає сходів

Немає перил - немає сходів

Як відомо, сходові перила є невід'ємною частиною практично будь-яких сходів. Сходи - це дуже зручно і красиво, але і травматично. Тому, для того щоб уникнути цих травм, майстри НФП "ЛАД" освоїли виробництво збірних декоративних огорож для сходів і балконів з покриттям нітридом титану і тепер ваші сходи будуть оснащені міцними і надійними поручнями.

Хочемо поділитися з вами деякою інформацією, яка допоможе розібратися в тонкощах побудови сходових поручнів. Щоб сходи та перила найбільш чітко відповідали своєму призначенню, а саме безпеці та зручності підйому, вам потрібно знати, що:
- Оптимальна висота поруччя повинна бути 90-110 см.
- Перила та поручні при виготовленні сходів і огорожі необхідно ретельно закріпити міцним і надійним способом.
- Балясини необхідно розташовувати на відстані не менше 15 см один від одного.

Але не варто обмежувати покликання сходових огороджень, адже вони не лише забезпечують зручність і безпеку при пересуванні, але і є головною їх прикрасою. Перила - один з основних елементів дизайну сходів, які цілком можуть являти собою предмети мистецтва. Варто лише пам'ятати, що сходи та підібрані до них поручні повинні гармоніювати і підходити один одному за стилем, адже це має стати єдиним ансамблем.

Досвідчені конструктори НПФ "ЛАД" допоможуть підібрати форму, конструкцію і матеріал, зроблять необхідні заміри, розрахунок ваших сходів, сходового огородження або інших конструкцій, а також виконають монтажні роботи. Установка поручнів, балконних і сходових огороджень проводиться якісно, надійно і в найкоротші терміни.

Мітки:

товари поручні для сходів декоративні огорожі сходові поручні

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create