Sava вдосконалює свої вантажні шини, щоб знизити витрату палива

Sava вдосконалює свої вантажні шини, щоб знизити витрату палива

Компанія Sava представила модифіковані шини, які повинні понизити витрати компаній, що займаються регіональними та магістральними перевезеннями.

Шини Sava Avant A3 Plus (для кермової осі) і Sava Orjak O3 Plus (для привідної осі) відрізняються новою конструкцією і складом гумової суміші, які «значно збільшують кілометраж, міцність і стійкість, в порівнянні з попередніми моделями». Нова технологія створення каркаса також буде застосовуватися у виробництві шин Sava Cargo C3 Plus для причепів з метою зниження нагріву і збільшення довговічності шин.

Нова конструкція шин відрізняється вдосконаленою конфігурацією брекерів, яка дозволяє знизити нагрівання і збільшити міцність шини. Модифіковані сердечники борту збільшують стійкість і на 5% підвищують керованість і міцність шини, в той час як новий склад гумової суміші збільшує стійкість до розривів, що в свою чергу підвищує кілометраж - на 15% в порівнянні з попередніми моделями.

Шини Sava Avant A3 Plus призначені для регіональних перевезень. Шини можуть встановлюватися на рульову вісь вантажівок, а також на всі осі автобусів міжміського сполучення. Малюнок протектора відрізняється п'ятьма посиленими ребрами, що збільшують ресурс і що роблять знос шини більш рівномірним. Крім цього блокова конструкція ребер у центральній частині протектора поліпшує керованість на мокрій поверхні. Sava Avant A3 Plus доступні в розмірах 315/80R22.5, 295/80R22.5, 315/70R22.5, і замінили в модельному ряду Sava шини Avant A3 з посадковим діаметром 22.5 дюйма.

Шини Sava Orjak O3 Plus встановлюються на провідні осі вантажівок, використовуваних для магістральних і регіональних перевезень. Новий малюнок протектора з п'ятьма рядами блоків забезпечує оптимальне зчеплення в дощову погоду. Широкий протектор з напівзакритими плечовими зонами знижує рівень нерівномірного зносу і збільшує довговічність шин. Шини доступні в розмірах 315/80R22.5, 295/80R22.5 та 315/70R22.5.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://oootechnoline.ub.ua/
  • +38 (048) 799-57-XX

Мітки:

мобільні технології

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Новини по темі Показати ще

 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create