Оновлення в асортименті Технолайн-Юг

Оновлення в асортименті Технолайн-Юг

Компанія Технолайн-Юг включила в свій асортимент шини від всесвітньо відомого виробника Goodyear Tire & Rubber Co.

Нагадаємо, що ця компанія була заснована в 1898 році братами Чарльзом і Френком Зейберлінг. Своїм ім'ям компанія зобов'язана винахіднику процесу вулканізації - Чарльзу Гудієра. Сьогодні Goodyear - з найбільших світових виробників шин. Штаб-квартира компанії розташована в Акрон, Огайо, США. Компанія виробляє шини на більш ніж 60 заводах в 26 країнах світу, в підрозділах компанії Goodyear по всьому світі працює близько 70 000 чоловік.

Перелік винаходів, зроблених Goodyear за останнє століття, досить вражаючий, але занадто довгий, щоб приводити його тут повністю. Основним напрямком науково-дослідної діяльності Goodyear завжди була безпека.

У 1957 р. компанія Goodyear відкрила власний Технічний центр у м. Кольмар-Берг у Люксембурзі. Сьогодні цей центр Goodyear у Люксембурзі є осередком європейських досліджень в області нових продуктів, матеріалів і компонентів. Тут працюють понад тисячі вчених і технологів з 33 країн. Люксембурзький Технічний центр Goodyear встановлює стандарти якості для заводів компаній, розташованих по всьому світі. Розробка дизайну шин, що входять в стандартну комплектацію автомобілів, ведеться у тісній співпраці з автовиробниками. Ці складні комерційні проекти демонструють високий рівень спільної роботи Goodyear і постачальників комплектуючих матеріалів.

Всі технічні центри і підприємства Goodyear по всій земній кулі пов'язані в єдину інформаційну мережу, що дозволяє конструкторам швидко і легко обмінюватися інформацією з колегами на іншому кінці світу. У техцентрах Goodyear покришки проходять через набагато більш серйозні випробування, ніж ті, що чекають їх в експлуатації. Так, шини тестуються на швидкостях до 500 км / год і піддаються тиску понад 200 тонн. Випробування в таких екстремальних умовах - зайве свідчення прихильності компанії принципом безумовної якості та безпеки своїх шин. Стратегія інновацій дозволяє Goodyear зберігати лідерство на світових ринках.

Дослідницька та конструкторська робота займає центральне місце в діяльності будь-якої компанії, яка прагне бути лідером на висококонкурентному сучасному ринку. Для таких виробників постійне вдосконалення своїх продуктів і впровадження інновацій має першорядну важливість.

Більш ніж столітня історія Goodyear нерозривно пов'язана з автоспортом, де компанія стала абсолютним лідером серед виробників автошин. Рекорд Goodyear в міжнародному автоспорті не має собі рівних. У знаменитій гонці Формула-1 Goodyear є найуспішнішою шинної компанією. За 34 роки (1965-1998) машини, взуті в гуму Goodyear, перемагали 368 разів.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://oootechnoline.ub.ua/
  • +38 (048) 799-57-XX

Мітки:

товари і послуги

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create