Розпочато збір підписів проти війни

Розпочато збір підписів проти війни

У Раді при Президенті РФ з розвитку громадянського суспільства і прав людини розпочато збір підписів про повне виключення використання збройних сил з метою врегулювання внутрішньополітичної кризи в Україні.

Таку інформацію надали в своїй заяві члени Ради при Президентові РФ з розвитку громадянського суспільства і прав людини у зв'язку з подіями в Україні.

«Проблеми України повинні вирішуватися політичним врегулюванням і постійним пошуком компромісу по найважливіших спірних питаннях, але ніяк не за допомогою введення військ, - йдеться в заяві. - Тож ми вважаємо за необхідне повністю виключити використання збройних сил в ході врегулювання внутрішньополітичної кризи в Україні».

У Раді зазначили, що використання армії мотивується загрозою російським громадянам і співвітчизникам. «Дійсно, відомі випадки свавілля і насильства, які чинять представники різних політичних сил. Проте використання зовнішньої військової сили, пов'язане з порушенням суверенітету сусідньої держави, що суперечить міжнародним зобов'язанням Росії. Використання збройних сил завжди загрожує подальшою ескалацією насильства і масштабнішими порушеннями прав людини», - підкреслили в Раді.

Заяву підписали члени Ради: Лев Амбіндер, Світлана Айвазова, Євген Бобров, Олександр Верховський, Сергій Воробйов, Наталія Євдокимова, Ірина Кіркора, Сергій Кривенко, Юрій Костанов, Станіслав Кучер, Олена Масюк, Леонід Нікітінський, Леонід Парфьонов, Сергій Пашин, Елла Полякова, Микола Сванідзе, Аніта Соболєва, Олена Тополева-Солдунова, Ірина Хакамада, Сергій Ципленков, Павло Чіков, Ілля Шаблинський, Лілія Шибанова, Ігор Юргенс, Андрій Юров.

Зараз збір підписів триває.

Мітки:

головне

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create