У проекті Податкового Кодексу офіційно ввели плату за паркування

У проекті Податкового Кодексу офіційно ввели плату за паркування

У проекті Податкового Кодексу, який Кабінет Міністрів передав до Верховної Ради, офіційно передбачений збір за паркування, повідомляє AUTO-Consulting. Його будуть платити юридичні особи і підприємці, ктором будуть здійснювати послуги з паркування автомобілів на дорогах загального користування, тротуарах, муніципальних стоянках і гаражах, побудованих за рахунок місцевої влади.

Показово, що в самому ж тексті Податкового Кодексу вже передбачені можливості для корупції, бо сільські, міські ради повинні своїм рішенням затвердити місця парковок і перелік осіб, які будуть здійснювати на них платну парковку. Цей перелік Ради повинні у 5-и денний термін передати до податкової інспекції. Але за якими критеріями будуть визначати, кому і яку ділянку віддати? - Про це в законі жодного слова.

Організації, яким пощастить потрапити до списку, затвердженого сільським, міською радою повинні тепер регулярно сплачувати збір за паркування в розмірі 0,03-0,15% від мінімальної зарплати за кожен квадратний метр такого паркування.

Об'єктом оподаткування буде земельна ділянка дороги, тротуар чи автостоянка. Сплачувати збір повинні будуть щомісячно авансом до 30 числа кожного місяця включно, за винятком лютого.

Розмір збору повиннні будуть встановлювати рішенням місцевої ради.

Таким чином, паркувальники тепер повинні будуть щомісячно платити за одне паркомісце 150 - 747 грн. і це при розмірі мінімальної заробітної плати в 922 грн. Швидше за все, в Києві, особливо в центрі, буде максимальний тариф.
Зрозуміло, отримавши такі додаткові витрати тільки за рахунок парковочного збору, оператори будуть намагатися відігратися вже на автомобілістах. Яка ж тепер буде вартість паркування?

Відзначимо і той факт, що вперше на рівні загальнодержавного закону фактично легалізована плата за паркування і введено поняття платних парковок.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://autobbc.ub.ua/
  • +38 (050) 316-01-XX

Мітки:

транспорт

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create