Українцям знизять податок на продаж б / в машин

Українцям знизять податок на продаж б / в машин

ВААІД добилася внесення правок у Податковий кодекс. Правки, у вигляді 10% "знижки", вже внесені в новий Податковий кодекс.

Всеукраїнська асоціація автоімпортерів і дилерів (ВААІД) домоглася внесення виправлень до Податкового кодексу, які регулюють правила гри на ринку вторинних продажів автомобілів.

Проект Податкового кодексу передбачає два варіанти податкового збору. Перший - 0% від суми продажу авто. Під нульову ставку потрапляють автовласники, які в рік продажі авто не здійснювали інших подібних угод. Другий варіант ставки податку - 5%. У цю категорію потрапляють всі інші типи угод, зокрема укладені в автосалонах. Так система оподаткування, запропонована в новому Податковому кодексі, на 10% нижче тієї, яка діє сьогодні. Поки ж всі угоди обкладаються 15%-вим податком на прибуток.

Представники ВААІД знайшли спосіб, як довести чиновникам, що автовласник укладає першу операцію в році. Тепер кількість таких покупок і продажів буде контролювати ДАІ. "Ми домовилися з ДАІ, яка буде підтверджувати кількість угод, укладених власником автомобіля", - відзначає генеральний директор ВААІД Олег Назаренко.

За його словами, після прийняття Податкового кодексу буде діяти наступна схема. Автолюбитель, побажав розлучитися зі своїм авто, повинен буде відправити запит в ДАІ. Відомство ж, перевіривши власника автомобіля, дасть письмову відповідь, скільки операцій з продажу авто здійснював автор запиту. Офіційна відповідь автоінспекції буде юридичною підставою для визначення податкової ставки при оформленні угоди в нотаріуса. За словами Назаренко, залишилося визначити термін, протягом якого буде дійсним повідомлення з ДАІ.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://autobbc.ub.ua/
  • +38 (050) 316-01-XX

Мітки:

транспорт

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create