Реклама на транспорт - це дуже результативно! За підсумками соціологічних досліджень 2021 року, запам’ятовуваність реклами на громадському транспорті досягла позначки 57%. Що не скажеш про інший вид зовнішньої реклами (щити, білборди, фасадні будівлі, вітрини та інше). 

Сьогодні громадським транспортом користуються приблизно 70% населення у віці 18 років і старше. Це в основному люди із середнім і нижче середнього рівнем доходів (службовці та робітники, школярі та студенти, домогосподарки та пенсіонери); 60% пасажирів стабільно користуються громадським транспортом (більше 4 днів на тиждень).

Постійний контакт із зовнішньою рекламою на громадському транспорті (тромваї, автобуси, тролейбуси, маршрутні таксі) ініціативно впливає і на пішоходів, і на пасажирів рухомого транспорту. Не помітити і не відреагувати на таку рекламу просто неможливо!

Тому, якщо Ваша компанія ще досі не замовила виготовлення реклами на громадському транспорті в Україні, тоді мерщій поспішайте звернутись до рекламної агенції «Перспектива»!