Українці купуватимуть цигарки згідно норми, якщо...

Українці купуватимуть цигарки згідно норми, якщо...

Державний комітет з регуляторної політики і підприємництва (Держкомпідприємництва) взявся регулювати процес продажу цигарок на ринку України.


Якщо уряд погодить, запропоновану комітетом, нову редакцію законопроекту "Про внутрішню торгівлю", продаж тютюнових виробів буде здійснюватися в спеціальних приміщеннях і підлягатиме режиму нормування.

Проте урядовці таку ініціативу підтримувати не поспішають.
Олексій Плотніков (Партія регіонів), заступник голови комітету з питань економічної політики вважає, що боротися з курінням треба іншими способами, а не шляхом введення квот. Від таких рішень лише “постраждає легальний бізнес, а торгівля піде в тінь.”

За даними Держкомстату, в січні-жовтні 2010 року виробництво сигарет в Україні скоротилося на 10,5%. За десять місяців вироблено 85200 млн сигарет, тоді як за аналогічний період 2009 року - 95,3 млрд, а в жовтні - 7,6 млрд шт. (На 24,6% менше). За даними ДПАУ, за дев'ять місяців експортовано 9,6% вироблених сигарет - 8,2 млрд з 77,8 млрд. 1 жовтня діяли 11 ліцензій на їх виробництво.

За матеріалами: Коммерсантъ-Украина

Мітки:

цигарки здоров'я

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create