Львів вирішив відмовитися від російських товарів

Львів вирішив відмовитися від російських товарів

10 липня під час чергової сесії депутати Львівської міської ради будуть голосувати за прийняття обов'язкового маркування товарів російського виробництва.

Ініціатором такого нововведення виступив депутат Любомир Мельничук. Він стверджує, що ми маємо власні товари, тож чому ми маємо поповнювати бюджет РФ, і тим самим спонсорувати окупантів. «Російські товари повинні знаходитись в окремих відділеннях. На цінниках повинен бути зображений російський прапор, щоб людина, коли приходить у магазин, розуміла: купуючи російський товар, підтримує окупанта», — сказав він.

Координатор бойкоту російських товарів Олег Радик також зауважив, що будуть перевіряти походження товару не лише по штрих-коду. Справа в тому, що російські підприємці всіляко маскують свою продукцію під нашу. «Коли у крамницях позначать увесь товар російського походження, львів'яни жахнуться від такої кількості триколорів», — впевнений він.

Крім того й самі власники магазинів поступово відмовляються реалізовувати товари окупантів. Їм у цьому навіть сприятиме міськрада, яка планує створити певні преференції.

«На початок березня у нас було близько тисячі найменувань товарів, за місяць їх стало близько 740, а зараз в нас відкритих до замовлення є 150 товарів виробництва Росії, яким нема аналогів в Україні. Але в нас така позиція: потрібно шукати альтернативу і ми це робимо», — коментує ситуацію генеральний директор компанії «Львівхолод» (мережа супермаркетів “Рукавичка”) Ігор Пастущак.

Зауважимо, що аналогічнее рішення маркування товарів вже прийняли міськради Івано-Франківська та Полтави.

Мітки:

львів

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create