Зареєструвати нерухомість стане легше!

Зареєструвати нерухомість стане легше!

ЗУ про спрощену процедуру реєстрації прав на нерухоме майно зможе усунути всі виниклі казуси, а також зменшити корупцію у цій сфері.

Такої думки дотримується експерт у сфері правового регулювання земельних відносин Сергій Біленко.

"Фактично, йде виправлення тих помилок, які були допущені при впровадженні нової системи реєстрації прав на землю. З 2013 року всі права на землю реєструються в єдиному державному реєстрі прав на нерухоме майно. При його формуванні і в законодавчому регулюванні цього питання була допущена велика помилка - реєстр був створений з нуля. Державні акти, які люди мали на руках, діяли, але при продажу цих ділянок обов'язково треба було ще раз перереєструвати право власності", - стверджує він.

Новоприйнятий документ передбачає перенесення, усіх раніше зареєстрованих в державному реєстрі земель, даних про нерухомість до реєстру прав на нерухоме майно. Тож відповідно громадянам не прийдеться відстоювати кілометрові черги, бігати по кабінетах та давати взятки, аби прискорити весь процес.

"Права не потрібно буде перереєструвати, адже це не тільки трата часу, не тільки витрачання коштів, а й корупція. Якщо законопроект все ж буде прийнятий у другому читанні, то всі ці штучні складнощі будуть усунені", - додав Біленко.

Слід нагадати, що нещодавно Верховна Рада в першому читанні прийняла законопроект про спрощення реєстрації прав на землю сільгосппризначення. 

Мітки:

нерухомість

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create