Прес-служба посольства США повідомляє, що українським солдатам було направлено дві тисячі бронежилетів.

"Більше допомоги Україні у сфері оборони: 2 тис. бронежилетів Intrerceptor, надані Сполученими Штатами як допомога Збройним силам України, привезено до Києва. Після митного оформлення, бронежилети будуть передані Міністерству оборони України для транспортування до кінцевого пункту призначення", - наголошується в повідомленні прес-служби.

Зауважимо, що такі бронежилети (модель Intrerceptor) використовувалися американськими військовими під час війни в Іраку та Афганістані.

Нещодавно Америка направила нам 1 тис. спальних килимків і 3,6 тис. камуфляжних курток, близько 1500 індивідуальних наборів першої допомоги та 25 тис. коробок з сухими пайками MRE. Незабаром очікуємо поставку 400 коробок марлевих бинтів і 1 тис. чохлів на каски.

"Ця поставка є частиною пакету допомоги США Україні на суму понад 23 мільйони доларів, в яку також входять набори першої медичної допомоги, прилади нічного бачення, засоби зв'язку та інші матеріали на допомогу українським військовим і прикордонникам у їх зусиллях з припинення актів терору в Східній Україні", - йдеться в повідомленні.