На Харківщині проведуть пробний перепис населення

На Харківщині проведуть пробний перепис населення

Пробний перепис населення в Україні відбудеться вже з 1 по 14 грудня 2010 року у Дергачівському районі Харківської області. Відповідно до організаційно-методологічних основ Всеукраїнського перепису населення, пробний перепис має проводитися в адміністративно-територіальній одиниці, за структурою населення і типами поселень найбільш наближеною до структури країни в цілому. Дергачівський район Харківської області відповідає цим критеріям, - інформує РБК-Україна.

Метою проведення пробного перепису населення є відпрацювання всіх методологічних та організаційних питань Всеукраїнського перепису населення 2012 р., а також технології автоматизованої обробки отриманих матеріалів.

Пробним переписом населення буде охоплено майже 95 тисяч жителів і близько 450 осіб залучено в якості тимчасового переписного персоналу. Пробний перепис проводиться шляхом обходу обліковцями житлових будинків і житлових приміщень в інших будівлях і заповнення ними переписної документації. Перед початком опитування обліковець зобов'язаний пред'явити відповідне посвідчення.

За встановленою практикою і згідно з рекомендаціями Організації Об'єднаних Націй, перепис населення в більшості країн світу проводиться раз на десять років. Принципи та рекомендації ООН визначають, що саме перепис населення є унікальним джерелом соціально-демографічних даних і дозволяє отримати найдетальнішу інформацію про різні характеристики населення як на загальнодержавному та регіональному рівні, так і на міжнародному.

Мітки:

перепис населення соціум

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create