Яким телефонам українці віддають перевагу?

Яким телефонам українці віддають перевагу?

Підбиваючи підсумки другого кварталу 2014 року, мобільні оператори відзначили позитивну динаміку зростання смартфонів серед користувачів.

Українські мобільні оператори підсумували результати своєї роботи та визначили тенденції серед їх користувачів протягом першого кварталу поточного року.

Лише до кінця червня 2014 частка смартфонів у мережі “Київстар” досягла позначки у 20 % та склала 5,6 млн. Такий показник на 3 % быльше показника травня попереднього року та на 53 % більше ніж у червні 2013 року. Справа в тому, що лише протягом останнього кварталу кількість таких користувачів у мережі “Київстар” зросла на 500 тис.

У “МТС” результати дещо кращі. В компанії стверджують, що кожен четвертий її абонент користується смартфоном. Такий показник складає 5,4 млн. Протягом періоду квітня-червня цього року кількість користувачів із “розумними гаджетами” зросла на 300 тис (практично 50 %, у порівнянні із аналогічним періодом минулого року).

Привертає увагу власників смартфонів й мережа “life :)”. Її працівники нарахували 3,257 млн користувачів із смартфонами. Крім того протягом першого кварталу кількість таких користувачів зросла на 637 тис (28 % у першому та 31 % у другому кварталі).

Чимало користувачів час від часу змінюють свої смартфони, адже хочуть користуватися останніми моделями. Тож реальний показник реалізованих в Україні смартфонів може бути дещо більшим.

Зауважимо, що придбати новий телефон та аксесуари до нього за доступними цінами можна тут.

Мітки:

мобільні технології

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create