"Безофісним" компаніям заборонять торгувати в Інтернеті

"Безофісним" компаніям заборонять торгувати в Інтернеті

Незабаром уряд України планує заборонити дистанційну торгівлю, в тому числі через мережу Інтернет, для тих компаній, у яких немає ні власного офісу, ні власного складу товарів. Таким чином, дистанційну торгівлю хочуть дозволити здійснювати лише суб'єктам господарювання за умови наявності офісного та складського приміщення стаціонарного типу - повідомляє Ліга.Бізнес.

Така норма запропонована в законопроекті "Про внутрішню торгівлю", текст якого розміщений на сайті Держкомпідприємництва. Термін дистанційна торгівля визначений у проекті як продаж товарів поза торговельними або інших приміщень за допомогою засобів зв'язку (у тому числі через мережу Інтернет), коли вибір товару та його замовлення не збігаються у часі з безпосереднім його отриманням споживачем.

Підприємство доводить до споживача інформацію про товари та умови договору купівлі-продажу за допомогою каталогів, буклетів, проспектів, засобів зв'язку, поштового зв'язку, телебачення, радіо, інформаційних мереж, зокрема, мережі Інтернет.

Зокрема, торгівлю пивом (крім безалкогольного), алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами через Інтернет пропонують заборонити.

Мітки:

інтернет-торгівля споживач

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 • Руслан Кравцов 27 грудня 2010 в 21:51
  Що мали на увазі, коли визначали поняття "ВЛАСНОГО офісу"? Як що у мене орендований офіс та склад товарів?
  Тако ж цікаво! Як що у мене є угода на оренду офісного пріміщення, площею 1м2, я теж відношусь до тих, кому заборонено дістанційну торгівлю?
  Як на мене, то це наступний "мертвий" закон. У нашій країні не диво коли по одній юридичній адресі зафіксовано декілька офісів.
   
 • Евгений Весёлый 21 липня 2011 в 16:28
  Просто, когда у ИМ будет офис его как бы легче найти :-) вот они и сочиняют такие законы :-)
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create