Плату за з’єднання таки скасують

Плату за з’єднання таки скасують

Незабаром мобільні оператори скасують плату за з'єднання (ПЗЗ), обов'язкової посекундної тарифікації телефонних дзвінків. Таким чином відповідні норми будуть виключені з остаточного варіанта нових правил надання телекомунікаційних послуг в Україні повідомляє Корреспондент.


Правила, зокрема, забороняли операторам стягувати плату за з'єднання, використовувати в рамках одного сеансу зв'язку одиниці різного розміру і вартості, тарифікувати окремо перші або останні секунди телефонних розмов. Вони також зобов'язували ввести посекундну і покілобайтну тарифікацію телефонних розмов і послуг передачі даних, у тому числі в роумінгу.


"Запропоновані нами норми, які увійшли до проекту, - про скасування ПЗЗ, про використання одиниць тарифікації 1 секунда, 1 Кб та 1 штука (для повідомлень), - виключені при обговоренні з операторами", - прокоментував агентству Інтерфакс-Україна член робочої групи з розробки правил, експерт Netton Consalting Group Роман Хімич за підсумками засідання, яке відбулось у понеділок.

Як повідомлялося, прийнятий в кінці жовтня Національною комісією регулювання зв'язку проект правил передбачав чимало нововведень щодо принципів тарифікації послуг та інформування про це абонентів.

Мітки:

плата за зєднання мобільні технології

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create