Білорусь допоможе нам відновити експорт у Митний союз

Білорусь допоможе нам відновити експорт у Митний союз

Керівник головного управління зовнішньоекономічної діяльності Міністерства сільського господарства і продовольства Білорусі Олексій Богданов повідомляє, що країна готова допомогти врегулювати питання зі зняттям ветеринарних та санітарних заборон на поставки до Митного союзу м'ясо-молочної продукції з України.

Міністр Білорусі спільно із послом України Михайлом Єжелем обговорили заборону на поставки наших товарів на територію Митного союзу. Справа у тому, що українська свинина заборонена до ввезення через наявність в країні вогнищ АЧС. З цієї ж причини не можна ввозити корми тваринного походження.

Олексій Богданов зауважив, що Білорусь не може самостійно прийняти рішення про відновлення поставок, адже за правилами таке рішення слід приймати спільно з Росією та Казахстаном. Однак чиновник зауважив, що його країна робитиме усі можливі кроки для урегулювання конфлікту. "Білоруська сторона докладатиме максимум зусиль для благополучного вирішення питання з доступом на територію Митного союзу українських товарів", - зазначив Богданов.

Як сказав закордонний політик заборона може бути знята, якщо українська сторона поінформує уповноважені органи МС про усунення виявлених недоліків, а спеціально створена комісія переконається, що це дійсно так.

Чиновник також зауважив, що санкції, які Росія застосувала до України ніяк не впливаюти на ринок Білорусі, який досі є відкритим. "Наша країна не приєдналася до санкцій Росії, наш ринок для України відкритий, як і раніше", - підкреслив він.  

Мітки:

зв'язок

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create