Автошкола водійської майстерності "REGA" запрошує на безкоштовний пробний урок

Автошкола водійської майстерності "REGA" запрошує на безкоштовний пробний урок

Для того, щоб Ви оцінили переваги нашої методики та якість навчання на практиці, Автошкола Водійської Майстерності "REGA" пропонує прийти на безкоштовний пробний урок, який відбуватиметься на спеціально обладнаному майданчику. Пробне заняття надасть Вам вичерпну інформацію про рівень і методи викладання, про атмосферу на заняттях і можливості, які відкриваються перед Вами в сфері управління автомобілем. Фахівці нашої автошколи, за допомогою ряду нескладних вправ, допоможуть Вам визначити Ваш рівень керування автомобілем, Ваші сильні і слабкі сторони та запропонують індивідуальну програму, яка відповідатиме Вашим навикам водіння.

Замовити пробне заняття у зручний для Вас час можна зателефонувавши до нас за телефонами: (032)290-26-06, 098-444-12-40, або написавши на нашу електронну пошту Taras.Rega@rally.in.ua. Автошкола працює з понеділка до неділі (включно). Увага! Пробний урок відбувається тільки за попереднім записом.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://RegaTaras.ub.ua/

Мітки:

львів

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create