Бердянская коса "потягнула на дно" 11.5 млн грн

Бердянская коса "потягнула на дно" 11.5 млн грн

Бердянська коса, за даними експертів, все більше зникає під водним плесом. Як відомо, на укріплення Бердянської коси було витрачено 11,5 мільйонів гривень з Державного бюджету та фонду охорони навколишнього середовища, тим не менш, вона продовжує руйнуватися.Сумні вісті з'явилися 28 листопада в повідомленні прес-служби Запорізької обласної державної адміністрації - повідомляють Новості.UA.

«Ризик втрати Бердянської коси, а, отже, і значної частини курортної зони міста, реально існує». Такий прогноз фахівців. На жаль, усі укріплення, навіть нові, розмиті водою. Таким чином, 11,5 мільйонів гривень, виділених на реконструкцію Бердянської коси, потонули в Азовському морі. Нагадаємо, 10 мільйонів гривень надала держава, а 1,5 мільйона - кошти з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища. Про розподіл субвенцій розповів голова обласної державної адміністрації Борис Петров, який побував з робочою поїздкою в Бердянську.

З подачі губернатора Запорізької області буде проведена
прокуратурою перевірка використання коштів, виділених на роботи з укріплення Бердянської коси. Про це також йдеться в повідомленні прес-служби Запорізької обласної державної адміністрації.

Мітки:

бердянська коса інші регіони

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create