Завдяки успішному виготовленню барабанних жаровень з 1998 року і доскональному вивченню технології смаження кави, а також напрацюванням передових європейських компаній, фахівцями компанії «Технолог» створений широкий модельний ряд ростерів з посиленою вентиляцією і разовим завантаженням кави на 2 кг, 5 кг, 20 кг, 50 кг.

Процеси обсмажування кавових зерен здійснюються завдяки контакту продукту з розігрітими ТЕНами до необхідної температури барабаном і гарячого повітря, який з допомогою вентилятора розподіляється по всьому об'єму робочої ємності жаровні. Всередині барабана знаходяться спеціальні спіральні лопаті, які в процесі смаження постійно ретельно і дбайливо перемішують продукт, тим самим забезпечуючи рівномірність обсмажування.

З допомогою пробовідбірника ви можете контролювати ступінь обсмажування кави і не зупиняти при цьому технологічні процеси. У вас є можливість задавати свої рецепти і ступінь обсмаження, конкретно під певний сорт кави, виставляти температуру і час смаження можна за допомогою сучасного контролера. У заданих рецептах на сенсорному екрані можна відслідковувати і коректувати час смаження, температуру, швидкість і реверсування барабана.

Купити ростер для смаження кави можна тут. Заходьте і вибирайте!