Панчішно-шкарпетковий бізнес приносить 100% прибутку!
На сьогоднішній день багато хто побоюється конкуренції з боку китайських виробників, прихід якої уже досить давно очікується. І хоча поки нічого подібного не відбулося, немає ніяких сумнівів, що в недалекому майбутньому ситуація зміниться. Проте, не дивлячись на таку загрозу, організація панчішно-шкарпеткового бізнесу в нашій країні має сенс. Адже у вітчизняних виробників є один з найважливіших факторів - близькість до споживача, яка дозволяє швидко реагувати на будь-які зміни попиту, що для імпортера є завданням не з простих.
Для організації та функціонування панчішно-шкарпеткового бізнесу необхідно:

-Визначити наявні фінансові можливості, а також визначити ринок збуту готової продукції;
-Визначити розміри виробничої площі, необхідної для організації бажаного виробництва;
-Виходячи з вирішення питань, викладених у перших двох пунктах здійснити підбір відповідного обладнання;
-Здійснити пошук і підбір технічного, технологічного та адміністративного персоналу.

Для виробництва панчіх і шкарпеток ми рекомендуємо купувати італійське обладнання. Вартість мінімального набору нового італійського обладнання з виробництва шкарпеток та / або дитячих колготок починається від € 120 тис. Подібний комплект забезпечить випуск до 50 тис. Пар шкарпеток або до 30 тис. дитячих колготок на місяць. Аналогічний набір, але вже б / у, 2000-2001 років випуску, обійдеться приблизно в € 80 тис. (Термін служби італійського обладнання сягає 30 років). Також шкарпеткове обладнання випускається в Чехії, Кореї. Чеські автомати за якістю не гірше італійських, але й коштують майже стільки ж. Корейські дешевше, але менш надійні.
Хочете почати власний панчішно-шкарпетковий бізнес, який принесе вам стабільний грошовий дохід? Тоді звертайтеся в нашу компанію! У нас Ви знайдете промислове і побутове обладнання для швейного виробництва будь-якого рівня: круглов'язальні та плосков'язальні машини, панчішно-шкарпеткове обладнання та багато іншого.