Компанія “Димид” розширила свій асортимент. Арочні теплиці та плівка для них відтепер доступні в каталогах компанії. Придбати їх можна за доступними цінами онлайн.

Якщо ви хочете вирощувати екзотичні рослини або ранню розсаду, то встановити теплицю — це цілком розумне рішення. Купити її відтепер можна в інтернет-магазині “Димид”. У каталогах доступний великий вибір теплиць, які відрізняються розміром, формою та призначенням.

Якщо ж ви не знайдете там того, що потрібно саме вам, то матимете змогу замовити послугу з виготовлення теплиць на замовлення. Фахівці змонтують парник відповідно до ваших побажань та дадуть вам консультації з встановлення, монтажу, вибору місця розташування тощо.

Також ви матимете змогу обрати плівку до теплиць. Уся вона високої якості та виготовляється найкращими виробниками. Тому ваша теплиця буде захищена навіть у найлютіші морози.

У каталогах компанії “Димид” також доступні саджанці декоративних рослин, які ви можете придбати для створення чудового ландшафтного дизайну у вашому подвір'ї.