Компанія «Смайлс. Освіта» візьме участь у виставці InnoTech Ukraine в Києві

Компанія «Смайлс. Освіта» візьме участь у виставці InnoTech Ukraine в Києві

З 9 по 11 квітня в Києві в Національному спортивному комплексі «Олімпійський» пройде перший в Україні форум інноваційних технологій InnoTech Ukraine. На ньому будуть представлені новітні технології та винаходи в самих різних галузях науки. Вчені, винахідники і виробники поділяться своїми ідеями, досвідом, а також думками щодо розвитку технологій у майбутньому.

Компанії представлять на форумі свої проекти і продукти і розкажуть про них. Одразу ж все це можна буде протестувати і спробувати на дотик.

Форум буде розділений на п'ять окремих конференцій:

1. Robotics - буде присвячена робототехніці і всьому, що з нею пов'язано. Тут буде піднята тема використання роботів в різних сферах і галузях діяльності людини. Провідні експерти та розробники проектів розкажуть всю актуальну інформацію про останні тенденції світу розумних машин.

2. 3D-printing - розповість про технологію, яка стрімко вривається в наше життя, - 3D-друку, а також про новинки та перспективи для цієї галузі.

Вас чекають професійні спікери, навчальні воркшопи, високотехнологічні новинки та багато іншого.

3. Health care. Науковці та виробники обладнання продемонструють нові винаходи в медицині, а також технології діагностики та лікування захворювань.

4. Smart technologies. Інтернет речей, великі дані, розумна енергетика, будинки та автомобілі, електромобілі та багато іншого. Кращі IT-фахівці та розробники, а також інвестори і керівники зацікавлених компаній обговорять перспективи розвитку даної галузі.

5. Education - це майданчик для комунікації представників сфери освіти і розробників інноваційних продуктів і проектів для навчання. Тут будуть обговорювати можливості, які відкриваються при використанні нових технологій в освіті. Саме на цій конференції і буде представлена наша компанія.

Ознайомитися з проектами «Смайлс.Освіти» ви зможете 10 і 11 квітня. Прийшовши на форум InnoTech Ukraine, ви особисто переконаєтеся у всіх перевагах нашої системи, зможете задати ваші запитання, а також на власні очі побачити в роботі наші модулі: «Електронний журнал \ щоденник» та «Вхід \ вихід» від «Smiles.Шкільна карта» .

Також на конференції буде представлений наш інноваційний мобільний додаток «Школяр», який, незважаючи на свою новизну, вже отримав визнання на різних міжнародних ІТ-форумах.

Шукайте наш стенд на InnoTech Ukraine! Ми будемо раді поділитися з вами своїми знаннями та досвідом по впровадженню нових технологій і систем в освітній процес. Якщо ви бізнесмен, який шукає проект для інвестицій, представник сфери освіти або просто батьки - приходьте, нам точно буде що показати і розповісти Вам!

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://shkolnaya-karta.ub.ua/
  • +38 (044) 392 06 XX

Мітки:

іт послуги

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create