Відтепер в Україні є всі можливості для якісного та надійного зберігання агропродукції. Компанія з великим досвідом роботи ППУ ПРОФІТ допоможе скоротити використання електроенергії завдяки теплоізоляції ваших овочесховищ за допомогою напилення жорсткого пінополіуретану.

Ця прогресивна технологія дозволяє створити монолітний термос для зберігання агропродукції. Вона відрізняється від усіх традиційних технологій теплоізоляції тим, що пінополіуретан наноситься пошарово і передбачає відсутність стиків, швів, забезпечуючи суцільний «термос». Його теплопровідність перевершує всі існуючі технології.

Крім цього, пінополіуретан є ще й гідроізолятором і не накопичує в собі вологу. Пінополіуретан має тривалий термін експлуатації, дуже широкий експлуатаційний температурний режим та різноманітну сферу застосування.

Згідно з санітарними нормами, дозволений прямий контакт ППУ з харчовими продуктами, а саме — овочами, фруктами, ягодами, які зберігаються в овочесховищах. Саме тому технологія напилення жорсткого пінополіуретану підходить для теплоізоляції овочесховищ. Замовляйте, не вагаючись! Якість гарантуємо!