Чому люди хворіють? Існує безліч причин, що призводять до хвороб: стреси, погана навколишнє середовище та інші, але одна з найважливіших причин - це проблеми оборонної системи нашого організму.

У китайській медицині вважається, що 80% захворювань пов'язані зі слабким імунітетом. Протягом всього нашого життя необхідно підтримувати фізіологічні функції організму, в тому числі функції імунної системи, щоб уникнути проникнення хвороботворних мікробів і вірусів, а якщо раптом настане захворювання - благополучно відновити здоров'я.

Імунна система захищає організм на двох рівнях: по-перше, вона запобігає проникненню в організм патогенних бактерій, а по-друге, веде внутрішню боротьбу з причинами хвороби. Якщо наш організм надійно захищений цієї "оборонної системою" і нормально функціонує зсередини - це здоровий організм.

Проникнення в організм патогенних бактерій заважає нормальному розвитку органів. А людина постійно, кожну хвилину стикається з такими бактеріями. Говорячи про забруднення навколишнього середовища, ми повинні розуміти, що всередині нашого організму також відбувається забруднення. Чому ж деякі люди хворіють, а деякі ні? Це залежить від нашої "оборонної системи".

У людини у віці 3 місяців з'являється набутий імунітет, до 10 років він досягає піку розвитку, а після 30 років починає поступово знижуватися. До 60 років залишається лише 30-50% того імунітету, який ми мали в молодості. Ми постійно стикаємося з різними бактеріями і вірусами, тому підвищення імунітету - це природне завдання, і займатися цим треба постійно, протягом усього життя.

Теорія китайської медицини розкриває нам, що здоров'я людини залежить від хорошого середовища, створеної в організмі, а саме слаболужній середовища. Якщо в організмі створене таке середовище, патогенні бактерії потрапляючи в нього не здатні вижити.

За статистикою ВООЗ, щорічно по всьому світу у 10 млн. Чоловік виникають пухлини, і 6-7 млн. Помирають від онкологічних захворювань. Насправді, у будь-якої людини може з'явитися пухлина: в клітинах нашого організму постійно відбувається обмін. Якщо в організмі є "неповноцінні" клітини, з'являється безліч "кандидатів" на їх заміщення. Якщо таких "кандидатів" занадто багато, тканина може почати розростатися, клітини змінюються і утворюється пухлина. Крім того з неякісною їжею, алкоголем і при курінні в наш організм надходять канцерогенні речовини, які викликають зміни в ДНК, нормальні клітини починають стрімко розмножуватися і перетворюються в пухлини, що складаються з мільярдів клітин.

Тому, якщо знижується імунітет, організм не здатний розпізнати ці змінені клітини і боротися з ними. У китайській медицині говорять, що головні ліки проти раку - це імунітет. Ось чому таким важливим для нашого здоров'я цей надійний захисник, Брандмауер - імунітет! Продукти Sigcess розробленi для пiдтримки нашого iмунiтету в оптимальному станi, не залежно вiд нашого вiку та пори року.

 

 

Замовити препарати для профiлактики iнфекцiйних захворювань Ви можете саме зараз натиснув на це посилання. Почнiть профiлактику грипу невагаючись. У здоровя немае часу зачекати.