20 грудня 2015 о 10.00 в БК «Променада» відбудеться Чемпіонат Київського національного університету імені Тараса Шевченка серед науково-педагогічних працівників з більярду. Особливістю цього змагання є те, що гравці послідовно грають партії по вільній, динамічній і комбінованій піраміді.

Чудова новина для всіх, хто любить більярд і стежить за більярдними подіями! Вперше на турнірі такого рівня в якості почесного гостя буде присутній дворазовий чемпіон світу, багаторазовий переможець міжнародних турнірів (чемпіон світу з динамічної піраміди 2012 року, чемпіон світу з комбінованої піраміди 2013 року) Ярослав Тарновецький!

Нагадуємо всім любителям більярду, що в компанії "ТТ-Більярд" завжди можна знайти тільки найкраще, щоб підвищити свій професіоналізм і в майбутньому мати можливість брати участь у заходах подібного рівня! Тут можна купити більярдний стіл, киї, кулі та аксесуари для будь-якого виду більярду! Весь товар відповідає вимогам Федерації більярдного спорту України. Ставайте чемпіонами з "ТТ-Більярд"!