З 1 по 3 квітня 2015  в Києві пройшла спеціалізована виставка «ПАК ЕКСПО 2015», яка щорічно збирає лідерів пакувального ринку України. «ПАК ЕКСПО 2015» - виставка упаковки, пакувального та поліграфічного обладнання, технологій і матеріалів на міжнародному форумі харчової промисловості та упаковки IFFIP 2015. Виставку відвідали представники харчової, пакувальної, поліграфічної, рекламної, фармацевтичної, меблевої, агарної, будівельної та інших індустрій.
 ТОВ "Пак Трейд" вже не перший рік є генеральним партнером цього найбільшого спеціалізованого форуму.
Основною метою участі у виставці нашої компанії стало розширення кола ділових контактів, вивчення кон'юнктури ринку пакувальних матеріалів і устаткування, зустріч з партнерами, а також розвиток внутрішнього економічного потенціалу компанії.
Компанія "Пак Трейд" є офіційним ексклюзивним дилером ряду європейських торгових марок у сфері упаковки на території України.
Гості стенду мали можливість ознайомитися з різноманітним асортиментом продукції кращих світових брендів.

За час виставки гості змогли ознайомитися як з популярними моделями, так і з новинками у сфері пакувального обладнання. Особливий інтерес відвідувачів виставки викликало обладнання, яке автоматизує робочий процес виробництва. Яскравим прикладом останніх розробок інженерної діяльності є європейська компанія ROBOPAC - лідер з виробництва палетопакувальна обладнання, призначеного для пакування вантажу на палеті в стрейч-плівку. Новітня концепція ECOPLAT забезпечує міцність, розширення функцій і зручність у використанні.
Компанія "Пак Трейд" завжди намагається слідувати новим тенденціям в сфері упаковки і пакувального обладнання. Так в рамках виставки була представлена машинка батарейного типу ITA 25 для упаковки поліпропіленової і поліестерової стрічками. Наші партнери змогли гідно оцінити її переваги на тестувальному столі.
Відвідувачі нашого стенду отримали професійні консультації фахівців, зразки та рекламні матеріали за зацікавленими брендами. Гості особливо відзначили професіоналізм членів нашої команди, готових відповісти на будь-які питання, чудову якість та інформативність презентаційних матеріалів, концептуальне оформлення стенду.
Підводячи підсумки, можна сказати, що участь у виставці «ПАК ЕКСПО 2015» стало для компанії «Пак Трейд» прекрасним приводом для зміцнення співпраці з постійними клієнтами і придбання нових.
Співробітники компанії «Пак Трейд» висловлюють подяку нашим гостям і партнерам за відвідування нашого стенду на спеціалізованій виставці ПАК ЕКСПО 2015.