Палетопакувальне обладнання збільшує прибуток фермерських господарств!

Один з важливих факторів, від яких безпосередньо залежить прибуток в господарстві - це збереження продукції.

Як розповіли представники компанії «Пак-Трейд», грамотна упаковка продукції здатна значно знизити витрати: вона захистить від небажаного атмосферного впливу, збільшить стійкість до механічних пошкоджень. І, як показує практика, витрати на пакувальне обладнання швидко і успішно окупаються.

Завдяки пілотному проекту, реалізованого спільно з італійською компанією Robopac, палетопакувальники стали доступними для кожного аграрія, який продає свою продукцію.

Для упаковки продукції застосовують наступне пакувальне обладнання: автоматичні, напівавтоматичні, мобільні палетопакувальники.

Роботи оснащені системою самодіагностики, пам'яттю на 4 програми, датчиками обриву плівки або кінця рулону, лічильниками циклів і годин експлуатації. Час на упаковку одного стандартного европаллета займає не більше 1 хвилини.

Компанія є імпортером спецтехніки, призначеної для різних сфер, в тому числі і для агросектору.

Завдяки прямим контактам з виробничими компаніями з Польщі, Італії, Франції, Німеччини, Англії, Греції та інших країн компанія поставляє на вітчизняний ринок нові види упаковок, обладнання та спецтехніки по оптимальному співвідношенню ціна-якість.