Майстри бурштинової справи постійно вдосконалюють свої вміння і не зупиняються на досягнутому. Крім вже існуючої послуги створення портретів, ікон з бурштину, з'явилися нові пропозиції. Всі любителі картографії та геральдики належним чином оцінять нову карту, герб і прапор України, зроблені за допомогою цього сонячного каменю. Це стане гідною прикрасою будь-якого офісу або кабінету. Своїм різноманіттям відтінків бурштинова крихта дивним чином передає гру світла і тіні на виробі. Сам камінь ще наші далекі предки наділяли містичними властивостями, з ним завжди було пов'язано багато загадок і таємниць. Тому любителям всього магічного і таємничого точно припадуть до душі картини з бурштину і все, що з ним пов'язано.

Також можна замовити і виготовлення бурштинових картин з цитатами з Біблії. Вважається, що бурштин оберігає від хвороб і від всякої нечисті, тому цей камінь, як ніякий інший, доречний у виготовленні ікон, де головною особливістю є краса і чистота.

Ознайомитися з готовими роботами майстрів Бурштинового світу можна на сайті компанії. Подаруйте собі та близьким можливість доторкнутися до загадки і краси.