Виставка "Шевченкіана в українській тонкій кераміці"

Виставка "Шевченкіана в українській тонкій кераміці"

Було, було… А потім - аж загуло! Це я про більше ніж 20 заводів, на яких (у так звану "доперебудовну епоху") виготовлялися вітчизняні вироби із фаянсу і фарфору європейської якості.
Нині немає ЖОДНОГО! Про це я із великим жалем довідався, завітавши на запрошення керівників Національного музею імені Тараса Шевченка на чудово організовану виставку "Шевченкіана в українській тонкій кераміці". Велика за кількістю і, головне, за якістю експонатів виставка - це спроба дати загальне уявлення нашим співвітчизникам про фарфорове та фаянсове виробництво на прикладі унікального художнього явища в українському декоративному мистецтві – тематичних творів, присвячених Тарасу Шевченку та його творчості.

Подивитися, і справді, є на що. І, що не менш важливо, є із ким поспілкуватися про долю вітчизняної тонкої кераміки. Отож, готуємо програму про цю подію непересічну напередодні Дня народження Кобзаря. Головне питання нашого журналістського розслідування: "Кому було вигідно знищувати українське виробництво фаянсу і фарфору?" Питання №2: "Хто за це відповість?" І третє, не менш важливе, питання: "Чи є шанс відродити виробництво, яке ні в чому не поступалося німецькому, голландському чи російському?"

Подробиці про відкриття виставки, на якій радимо побувати всім, дивіться на каналі ukrvideotravel у Youtube.

Автор: Сергій Комісаров
#OpenWorld

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://OpenWorld.ub.ua/

Мітки:

культура

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create