Авторозбірка ДАФ — це єдиний спосіб оснастити транспорт вітчизняних далекобійників і перевізників оригінальними запчастинами з Німеччини, Франції, Італії та Нідерландів. Оскільки ці комплектуючі б/у, то кожен автоводій ДАФ може замовити потрібні запасні частини за доступними цінами. Закордонна якість є гарантією надійності, максимального періоду використання і високих показників працездатності.

Робоча база ПП «Шевченко» оснащена відповідними для розбору технологіями, тому запчастини не підлягають механічним пошкодженням і зберігаються в спеціально створених для комплектуючих умовах.

Турбуючись про своїх клієнтів, наші фахівці ввели в робочий процес нові послуги, які так необхідні для водіїв причепів, напівпричепів і тягачів. Так, у нас можна провести діагностику вашого транспортного засобу, адже своєчасне визначення проблеми — це запорука не тільки якісного ремонту, але і довговічної роботи машини після нього. Також ви можете отримати рекомендації щодо обслуговування техніки від досвідчених професіоналів — працівників ПП «Шевченко».

Зверніть увагу: тепер не потрібно шукати авторозбірку в своєму місті, адже ми пересилаємо товар в будь-яку точку України, використовуючи зручні для вас служби доставки.

Детальну інформацію про нашу компанію і види діяльності можна дізнатися на сайті.