Фітоаптека "Джерело здоров'я" не просто піклується про ваше здоров'я, пропонуючи тільки натуральні препарати для профілактики і підтримки здоров'я, але і любить влаштовувати своїм клієнтам приємні сюрпризи.

    У вас є можливість замовити чорничну пасту за зниженою ціною (Зшт. за 999)! Ті, хто вже познайомився з чорничної пастою LIQBERRY, не з чуток знають про позитивний ефект, який вона дає на організм. Особливо багато позитивних відгуків від тих людей, які страждають від цукрового діабету. При систематичному прийомі цукор знижується в два-три рази. І це не єдина її перевага. Весь секрет у тому, що чорнична паста містить хлорогенову кислоту, яка має антиоксидантні, антивірусні, антибактеріальні, антигрибкові, протипухлинні та інші властивості. У пасті ви не знайдете нічого, крім ягоди з витягами кісточок і шкірки.

   Хоч виробники цього продукту (херсонські вчені) і не називають цю пасту лікувальною, панацеєю від діабету, мастопатії, онкології (ракові клітини не зникають повністю, але, завдяки регулярному прийому чорничної пасти, зростання метастаз сповільнюється - випробування були проведені на щурах і мишах), але з упевненістю можна сказати, що вона є унікальним продуктом, здатним підтримати наше здоров'я і подарувати величезний заряд бадьорості.

   Замовити чорничну пасту LIQBERRY (1000 мл) за акційною ціною можна за телефоном або на сайті інтернет-магазину фітоаптеки "Джерело здоров'я".