Пенсії зросли... на кілька гривень

Пенсії зросли... на кілька гривень

З сьогоднішнього дня, згідно з законом «Про державний бюджет України», у зв'язку з підвищенням прожиткового мінімуму, підвищуються розміри пенсійних виплат, - інформує сайт Міністерства соціальної політики та праці.

Зокрема, мінімальний розмір пенсії за віком, пенсії у зв'язку з втратою годувальника на одного непрацездатного члена сім'ї з 1 грудня становить 734 грн., Мінімальна пенсія у зв'язку з втратою годувальника на двох непрацездатних - 880,8 грн., На трьох і більше - 1101 грн.

Шахтарі, на яких поширюється дія Закону «Про престижність шахтарської праці», в грудні отримають пенсію в розмірі не менше, ніж 2202 грн. А доплата на одного непрацездатного до пенсії у зв'язку з втратою годувальника внаслідок травм чи професійного захворювання, відповідно до закону, збільшиться з 723 грн. до 734 грн.

Мінімальний розмір пенсії інвалідам війни та учасникам бойових дій (без урахування пенсій за особливі заслуги) з сьогоднішнього дня складе: для інвалідів першої групи - 1716,6 грн., другої - 1578,1 грн., третьої - 1394,6 грн ., для учасників бойових дій - 1211,1 грн.

Відповідно до Закону «Про особливі заслуги перед Україною», розмір виплат для осіб, які отримують пенсію за особливі заслуги перед країною, збільшується з 1 грудня з 144,6-289,2 грн. до 146,8-293,6 грн.

Відповідно до Закону «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», додаткові пенсії для «чорнобильців» з 1 грудня підвищуються: для інвалідів першої групи - з 216,9 грн. до 220,2 грн., другої групи - з 144,6 грн. до 146,8 грн., третьої групи (а також для тих, хто страждає внаслідок Чорнобильської катастрофи на променеву хворобу) - з 108,45 грн. до 110,1 грн.

Мітки:

підвищення пенсії фінанси

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create