У 2016 році компанія TaeguTec, лідер у виробництві всієї номенклатури металорізального інструменту та оснастки, а також промислових товарів і вольфрамовмісних порошків, святкує ювілей - 100 років з моменту виявлення родовища вольфрамвмісної руди в «Sang-Dongmine» в м. Ганвон До, Південна Корея.

   Рухаючись в захоплююче майбутнє, українська дочка компанії - підприємство «ТАЕГУТЕК УКРАЇНА» - пропонує своїм клієнтам зробити п'ятихвилинну зупинку і згадати історію разом з нами.

  За минуле століття компанія TaeguTec зробила неможливе можливим, створюючи металорізальний інструмент, індустріальну продукцію та вольфрамовмісні порошки. Все це дало початок міцній репутації Компанії в промисловому світі.

   Компанія TaeguTec (відома раніше як KTC) вижила в країні, яка серйозно постраждала від окупації іноземними військами, голоду, злиднів, руйнівної війни, щоб стати однією з провідних металообробних підприємств не тільки в Азії, але, в даний час, і в усьому світі.

   Подібно до Корейського Дива, компанія TaeguTec продовжує вдосконалюватися, вкладаючи кошти в розвиток персоналу, поліпшення виробничих процесів, наукових досліджень і розробок, поставляючи найбільш технологічно просунуту металообробну продукцію десяткам тисяч клієнтам по всьому світу.

  Минуле століття підтверджує провідну роль компанії TaeguTec в створенні інновацій і виробництві продукції для широкого спектру галузей промисловості, таких як автомобілебудування, виробництво прес-форм і штампів, виробництво вітряків, військової, енергетичної, аерокосмічної та інших галузей.

   Глибокі і суворі вольфрамові шахти в провінції Ганвон До стали «корінням» всесвітнього дерева TaeguTec, забезпечивши присутність компанії в більшості країн. 2200 співробітників всесвітньої мережі TaeguTec допомагають не тільки виробляти, створювати, розвивати, управляти, обслуговувати і продавати нашу продукцію, але також налагоджувати надійні відносини з партнерами, що сприяє пошуку найкращих рішень щодо зниження витрат і підвищення продуктивності.

  Подібно до високоефективної продукції TaeguTec, яка також відображає успіх Південної Кореї, історія компанії розповідає про міцності та довговічності, стійкості й гнучкості, співробітництво і відносинах, які ставлять в пріоритет персонал, послуги і продукцію, яка приносить користь клієнтам. Це і наша філософія на наступне століття.

   Якщо Ви ще не з нами - чекаємо Вас в цьому році на численних заходах, подіях і семінарах. Запрошуємо відвідати наш стенд на виставках по всьому світу і в столиці України, де буде можливість не тільки перевірити продукцію в роботі на обладнанні, а й обговорити з фахівцями всі питання, що цікавлять! Адже саме Ви, наші Замовники, надихаєте професіоналів TaeguTec на створення ще більш ефективних інструментальних рішень!

З повагою, Компанія TaeguTec LTd і команда українського представництва.