Київська галерея «Митець» презентувала виставку Ярослава Стеценка

Київська галерея «Митець»  презентувала виставку Ярослава Стеценка

Про свою творчість молодий і дуже талановитий художник пише: "Мій живопис можна охарактеризувати як новий, свіжий, непередбачуваний та незіпсований погляд на сучасне мистецтво і те, яким воно може бути". Та й насправді, сучасне мистецтво може бути і таким - новим, непередбачуваним для очей його шанувальників.

Після детального ознайомлення із роботами молодого київського митця Ярослава Стеценка присутні зрозуміють, що всі його роботи дійсно якісь надзвичайно екстраординарні, якісь незвичні, але від яких дуже важко відвести погляд. І в цьому є талант художника, який вміє своїми задумками, фарбами гіпнотизувати небайдужих людей, чіпляти за щось живе. Ярослав має свій особливий погляд на сучасне життя і це ми бачимо в його картинах. Про таких художників, які до того ж не мають художньої освіти, кажуть, що у них талант від Бога.

Дуже приємно, що галерея «Митець», її директор Анна Лавреха, завжди відчиняє свої гостинні двері для молодих талантів, які своєю творчістю дарують мешканцям міста любов до прекрасного мистецтва пензля, надихає і підтримує митців у їх творчій кар'єрі. Тож побажаємо гарному художнику Ярославу нових робіт, наступних виставкових прем'єр. А від галереї чекаємо показів нових талановитих імен.

#OpenWorld

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://OpenWorld.ub.ua/

Мітки:

культура

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create