Компанія "Ековод" продовжує акцію знижок вихідного дня - електролізер корисної питної води ЕАВ-3 за ціною 2167,50 грн.! Знижка 15% від продажної ціни тільки з 10.06.16. по 12.06.16 року!

Основою всіх біохімічних процесів, що протікають в організмі людини, є вода. Людський організм на 2/3 складається з води, а лімфа і кров майже повністю складаються з води. Повноцінно таку ключову роль вода може виконати в тому випадку, якщо вона чиста. На жаль, питна вода завжди містить якісь домішки, в тому числі і шкідливі для здоров'я людини, а також хвороботворні бактерії і віруси.

Домішки в природній воді, в основному, представлені солями жорсткості і залозистими сполуками. Для середньої смуги України вміст солей жорсткості може досягати до 1000 мг / л, а заліза - до 0,5-0,8 мг / л. У південних регіонах України вміст домішок різко збільшується: солі - до 3000мг / л і більше, де додаються хлориди і сульфати натрію, калію, кальцію і ін., що ще більше збільшує загальну мінералізацію води. Крім цього, у воді містяться різні шкідливі домішки, що утворюються в результаті діяльності людини: свинець, мідь, миш'як, ртуть, цинк і т.д. Плюс висока бактеріальна зараженість.

В Україні знезараження води проводиться хлоруванням. А хлорування, захищаючи нас від небезпечних інфекцій, таких як холера, дизентерія - викликає хвороби печінки, нирок, руйнують імунітет, ендокринну систему, викликають генетичні зміни і навіть сприяють розвитку онкологічних захворювань. Тому, неочищену воду пити дуже небезпечно для здоров'я людини!

Водоочисник ЕАВ-3 фірми "Ековод" з легкістю справляється з усіма цими проблемами! Основою методу очищення активаторів "Ековод" є електроліз, а для електроактивації однаково - солі металів, віруси, нітрити, гербіциди, феноли, органіка і ін. - все розпадається на іони і випадає у вигляді осаду і виходить у вигляді газу в атмосферу. При цьому вода виходить біологічно активною!