Міжнародна агропромислова виставка «АГРО 2016»
8-11 червня 2016 відбулася XXVIII Міжнародна агропромислова виставка «АГРО 2016», яка по праву заслуговує всесвітнього визнання вже багато років. Уже не перший рік компанія "Пак Трейд" бере активну участь у виставці.

«АГРО» - найбільша агропромислова виставка Східної Європи, найважливіший загальнодержавний виставковий захід в АПК України.
В «АГРО 2016» беруть участь понад 1200 компаній і організацій з 15 країн.

"Пак-Трейд" є одним з найбільших імпортерів пакувальних матеріалів і устаткування, складської техніки і спецтехніки в Україні. Діяльність компанії відзначена державними дипломами, подяками та грамотами.

При цьому компанія не обмежується лише одним напрямком: в портфелі пропозицій компанії і обладнання для добрив, і зрошення грунту, і інструменти для захисту та вирощування рослин, і обладнання для виробництва та переробки продуктів харчування, і багато іншого. Компанія "Пак Трейд" представить широкий ряд інноваційної техніки.

Один з напрямків "Пак-Трейд" - роботи (компанія "Пак-Трейд" стала офіційним інтегратором Кука Роботікс в Україні). І ці роботи були представлені на виставці Агро-2016.