Все починається в Києві! Everything starts in Kyiv!

Все починається в Києві! Everything starts in Kyiv!

Для просування міста Києва як туристичної дестинації з висвітленням його привабливості було проведено рекламно-інформаційний тур для представників провідних засобів масової інформації Європи, 21-24 червня 2016, з ініціативи Київської міської державної адміністрації.
Делегація представників засобів масової інформації Німеччини, Швейцарії та Польщі із захопленням ділилися своїми враженнями після оглядової екскурсії з відвідуванням Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника, Національного заповідника «Софія Київська», Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря, екскурсії по Андріївському узвозу, Подолом і огляду панорами «Київ - місто на Дніпрі» на борту теплохода «Наталія Ужвій».
Історію загадкового середньовічного міста - стародавнього Києва представникам ЗМІ Європи показувала відтворена атмосфера Київської Русі в «Парку Київська Русь». Затишність гостям запропонував еко-комплекс «Натураліст».
Представники ЗМІ Європи відзначили бездоганний сервіс і гостинність таких готелів, як Radisson Blu Podil, Intercontinental Kyiv, Ramada Encore.


У розрізі рекламно-інформаційного туру для розширення ділових зв'язків з країнами Європи, була проведена зустріч учасників заходу з провідними представниками організацій туристичного ринку м.Києва, яка відбулася 23 червня 2016. Головною метою проведення зустрічі було висвітлення туристичної привабливості міста, розкриття причин відвідати столицю України , залучення більшої кількості гостей в нашу країну.


Організація рекламно-інформаційних турів для представників туристичної галузі та ЗМІ в місто Київ підтверджено виступає як новаторський засіб для сприяння розвитку міжнародного співробітництва в сфері туризму з популяризацією Києва туристичного, а саме затишного та безпечного.

#OpenWorld

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://OpenWorld.ub.ua/

Мітки:

світ про нас

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create