Компанія "Ековод " інформує про продовження акції "Літня знижка -15 %" на електроактиватора води ЕАВ - 3 " до кінця липня.

 У цей період Ви можете придбати водоочисники зі знижкою -15 % + подарунки:

 - книга "Про дивовижні властивості електроактивованої води",

 - книга "Кремній і життя ",

 - "Йодіс - концентрат " 0,5л, концентрація 40мг / дм3.

 У вищезгаданій подарунковій літературі Ви зможете знайти необхідну інформацію про цілющі властивості електроактивованої води, знайти відповіді: що таке " аноліт " і " католіт ", і їх застосування в побуті.

 Йодіс-концентрат вдає із себе високоякісну мінеральну воду, збагачену за спеціальною технологією багатоатомними іонами йоду (технологічний патент РСТ / UA 99/00020 Женева, Швейцарія, 22.08.2001р.) Призначений для усунення та профілактики захворювань викликаних йододефіцитом, сильний радіопротектор. Нестача йоду знижує розумові здібності навіть у зрілому віці, а в зростаючому поколінні, при дефіциті йоду, можуть виникнути серйозні захворювання такі, як - розумова відсталість, безпліддя, гострі психічні захворювання, кретинізм. Беручи йодис з електроактивованої біологічно активної води " Ековод " , Ви відразу відчуєте ефективний результат впливу на організм! (Більш детальну інформацію можете прочитати на нашому сайті).

Компанія "Ековод" бажає всім гарного літнього відпочинку.