Італійська компанія Manuli Group є справжнім європейським флагманом у виробництві стрейч - плівок. Ще одним підтвердження цього є інноваційна стрейч -плівка Manustif Evolutions, яка стала справжнім проривом в упакуванні.

Представлена плівка, після довгих успішних експериментів, була розроблена на німецькому заводі компанії (саме з нього сьогодні в Україну компанією Манулі Україна Лтд поставляється весь об'єм Manustif Evolutions). Її особливість – товщина 9 мкм. При цьому,за надійністю і якістю вона ні в якому разі не поступається більш товстим плівкам, а в деяких випадках за якісними показниками навіть випереджає стандартні стрейч - плівки.

Європейські компанії з ентузіазмом сприйняли новинку не лише завдяки суттєвій економії, яка гарантується меншою вагою плівки, але й завдяки екологічності. Справа в тому, що у тонкої плівки менше відходів, завдяки чому в навколишнє середовище потрапляє значно менше шкідливих речовин. Сьогодні можливість використати тонку стретч-плівку з'явилася і в українських підприємств.

Варто вказати на такі переваги продукту:

  • Матеріал гарантує високу стабілізацію вантажу на фінальних стадіях упаковки.
  • Завдяки дуже прозорій текстурі запакований продукт виглядає достатньо презентабельно.
  • Легкість стретчу гарантується завдяки товщині 9 мкм.
  • Допомогає оптимізувати вартість товару.

У вигляді бонусів компанія, яка використовує тонкі плівки, отримує додаткове місце на складі (економія простору може складати до 40%), зменшує транспортні витрати, може більш точно планувати замовлення та рідше змінювати рулони.