ПП "Фенікс-Дент" здобуло ще одну нагороду

ПП "Фенікс-Дент" здобуло ще одну нагороду

Друзі!

Ми не можемо не поділитися з Вами чудовою новиною.

За сукупністю показників Національного рейтингу якості товарів та послуг «Зірка Якості» наше підприємство здобуло І місце в Хмельницькій області (серед підприємств, які надають стоматологічну допомогу) та удостоєне звання «Краще підприємство КРАЇНИ» за незмінно високу якість і досягнення, переваги в бізнесі серед підприємств, що працюють в Україні! Ми безмежно щасливі отримати цю нагороду, так як на ряду з нами були і не менш достойні кандидати на отримання цієї нагороди.

Метою рейтингу є: визначити і показати суспільству лідерів в сфері виробництва високоякісних вітчизняних товарів і послуг на території України, сприяти суспільному визнанню підприємств. Рейтинг складається на базі офіційних даних Державних статистичних органів України, і виключає вплив людського фактора в ухваленні рішення. Це єдина в Україні система – неупереджена, комплексна, об'єктивна, прозора, що визначає лідерів, які досягли переваги в бізнесі на основі принципу ранжування показників діяльності підприємства за звітний період.

Ми не змогли би здобути такий високий результат, якби не активна допомога та співпраця наших пацієнтів. Низький вам уклін та шана.

Ми обіцяємо радувати вас і далі нашим сервісом і наданням якісної допомоги з гарантованим результатом.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://feniks-dent.ub.ua/

Мітки:

новини

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create