Агрострейч - новинка на українському ринку

Агрострейч - новинка на українському ринку

Європейський досвід використання такого матеріалу, як агрострейч, доказує, що з розвитком сучасних технологій у виробництві матеріалів для заготівлі кормів у агросектора з’явилася унікальна можливість зробити свою роботу більш простою та ефективною.

Компанія Манулі Стретч на своєму німецькому заводі почала виготовляти агрострейч однією з перших у Європі. Попередня успішна робота з простим пакувальним стретчем допомогла спеціалістам компанії розробити дійсно якісний матеріал, який спрощує та суттєво покращує роботу. Постійні інновації та зміна технології дозволяють компанії на декілька кроків випереджати конкурентів та представляти еволюційний продукт.

Матеріал виготовляється на базі запатентованої технології Agriflex, яка включає в себе використання високоякісних матеріалів. Серед інших також використовується УФ-стабілізатор, який  гарантує надійний захист сінажу від проникнення сонячних променів та повітря. Завдяки цьому якісне збереження сінажу можливе прямо на полі.

До того ж, постійні дослідження дали зрозуміти, що поживна цінність корму, заготовленого з використанням такого матеріалу, перевищує цінність корму, заготовленого без агрострейчу.

Матеріал може використовуватися на всіх типах сільськогогосподарських машин для пакування.

Щодо економії, то з використанням інноваційного пакувального матеріалу для сінажу значно зменшуються відходи кормів. Також плівки вистачає надовго і одним рулоном можна запакувати декілька тюків.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://manuli-ukraina-ltd.ub.ua/
  • +38 (044) 53731XX

Мітки:

новини

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create