Оновлена сільськогосподарська техніка: рука допомоги від корейців

Оновлена сільськогосподарська техніка: рука допомоги від корейців

Україна і корейська компанія POSCO DAEWOO підписали документ, який визначає напрями співпраці між двома державами в аграрній сфері.

Міністерство аграрної політики і продовольства України і корейська компанія POSCO DAEWOO підписали протокол про наміри щодо реалізації проекту з оновлення сільськогосподарської техніки в Україні для малих і середніх українських сільгоспвиробників. Відповідний протокол був підписаний під час другого форуму Економічне співробітництво України - Корея.

У Мінагрополітики відзначають, що підписання документа визначає напрями співпраці між двома державами в аграрній сфері.

"Підписанням протоколу сторони погоджуються розробити спільну програму по забезпеченню новітньої сільськогосподарською технікою малих і середніх сільськогосподарських виробників в Україні. Вона допоможе зробити важливий внесок в стабілізацію і послідовний розвиток її агропромислового комплексу", - зазначила заступник міністра з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева.

Наступним кроком у співпраці в цьому напрямку повинно стати створення спільної робочої групи для розробки плану дій, необхідних для початку програми.

Мітки:

апк

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create