Наша оптика для корекції зору - на міжнародній виставці Silmo 2016

Наша оптика для корекції зору - на міжнародній виставці Silmo 2016

З 23-го до 26 вересня в Парижі (Франція) пройшла одна із найпрестижніших міжнародних виставок оптики, що відкрита лише для спеціалістів - Silmo 2016. Наші представники регулярно беруть участь у проведенні цієї виставки, адже це прекрасна можливість обмінятися досвідом між професіоналами, що займаються такими проблемами як корекція зору та профілактика його порушень. 

Крім того, тут представляють діагностичну апаратуру, матеріали для виробництва оптики та торгове обладнання передового рівня.

Сучасні тенденції зумовлюють потребу не просто в окулярах і продажі лінз як оптичних приладів для корекції зору чи його захисту від шкідливих впливів сонячної радіації, випромінювання екранів комп’ютерної техніки тощо. На сьогодні оптика — це додатковий аксесуар, що створює образ.

Співпраця надає хорошу можливість постійного розвитку і дуже добре, що зусилля Тернопільського Центру корекції зору визнають на міжнародному професійному рівні.

Звертайтесь для консультацій та підбору оптики до Тернопільського центру корекції зору. Спеціалісти наші — знання міжнародні!

Мітки:

новини

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create