З 23-го до 26 вересня в Парижі (Франція) пройшла одна із найпрестижніших міжнародних виставок оптики, що відкрита лише для спеціалістів - Silmo 2016. Наші представники регулярно беруть участь у проведенні цієї виставки, адже це прекрасна можливість обмінятися досвідом між професіоналами, що займаються такими проблемами як корекція зору та профілактика його порушень. 

Крім того, тут представляють діагностичну апаратуру, матеріали для виробництва оптики та торгове обладнання передового рівня.

Сучасні тенденції зумовлюють потребу не просто в окулярах і продажі лінз як оптичних приладів для корекції зору чи його захисту від шкідливих впливів сонячної радіації, випромінювання екранів комп’ютерної техніки тощо. На сьогодні оптика — це додатковий аксесуар, що створює образ.

Співпраця надає хорошу можливість постійного розвитку і дуже добре, що зусилля Тернопільського Центру корекції зору визнають на міжнародному професійному рівні.

Звертайтесь для консультацій та підбору оптики до Тернопільського центру корекції зору. Спеціалісти наші — знання міжнародні!