Водонапірна башта Рожновського — стабільне водопостачання за низьку ціну

Водонапірна башта Рожновського — стабільне водопостачання за низьку ціну

Встановлення водонапірних башт дозволяє організувати стабільне водопостачання, безперебійну роботу насосних станцій та створити великі об'єми запасу води. Особливістю роботи системи з баштою являються значно менші затрати на підтримку тиску, оскільки в цьому разі не потребується встановлення насосів.

Тиск води створює сама водонапірна башта Рожновського - без додаткових затрат енергії. Що, погодьтеся, дуже актуально сьогодні, у зв'язку із значним подорожчанням ціни на енергоносії.

Компанія ООО «УкрГидроМонтаж» пропонує послуги виготовлення систем водопостачання на основі водонапірних башт ВБР, резервуарів РГС. Ми одні із небагатьох підприємств в Україні з можливістю високоточної георозвідки та буріння артезіанських свердловин на глибину 1 000 м по всій території країни.

ООО «УкрГидроМонтаж» - уже 2 роки золотий призер України. Тим не менше ми не збираємось зупинятися на досягнутому і будемо надалі розвиватися.

Замовте послуги зведення водонапірних башт, буріння свердловин або ремонту існуючих резервуарів - а ми забезпечимо Вам швидку та професійну допомогу.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://ukrgidromontazh.ub.ua/
  • +38 (098) 344 84 XX

Мітки:

новини

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create