Наше сторіччя має дивну тенденцію. З одного боку, ультрасучасні дизайни в стилі хайтек широко представлені в суспільстві, а з іншого — все частіше різноманітні кафе, ресторації і навіть особисті житлові будинки декорують під старовину.

Для дійсно грунтовного відтворення атмосфери середньовічної, романтичної доби рицарських поєдинків, пишних балів не обійтися без відповідного фундамента. І що може бути більш фундаментальним у будівництві, ніж купити цеглу.


Стара цегла
значно відрізняється від сучасної, зокрема візуально. Унікальна фактура, шорстка та міцна поверхня, невеликий розмір одразу привертає увагу своєю незвичністю. Виготовляються такі цеглинки із високостійкого, екологічно чистого гіпсу, тому підходять для оздоблення повсюдно. Наша технологія фарбування цегли допускає нанесення практично будь-якого можливого кольору.
Компанія Old Stone виготовить цеглу за індивідуальним замовленням. Ми розробимо для Вас ексклюзивний дизайнерський проект старовинної цегли та виготовимо її в найкоротші терміни — до 7-10 днів.

Old Stone — все для декору.