Оцініть чергове оновлення нашого каталогу відповідного сезону!

Саджанці малини сорту Радзієва та Соколіца порадують раннім урожаєм, а американська новинка Маравелла — можливістю зібрати 2 врожаї за сезон та великою ягодою, що прекрасно зберігається. Італійська красуня Аміра дає надзвичайно концентроване плодоношеня — до 80% всього за 4 тижні! При цьому вона характеризується легкістю збору врожаю, так як легко відстає від плодоніжки. «Рвіть двома руками» - як пишуть рекламні проспекти на батьківщині Аміри.

Це ще не вся смакота від «Ромен Фрут»!

Свіжі сорти суниці - ранньостигла Альба з великими плодами та новинки селекції — полуниця Мурано, а також Діпред і Роксана.

Особливістю Ожини є можливість її використання як живої зеленої огорожі із смачним та дуже корисним бонусом. Сорт Натчез має особливість — молоді пагони ростуть вертикально і лише потім приймають звичний тип росту, а також дає надранню та дуже солодку
ягоду. Ожина Прайм Арк Фрідом — селекційна новинка, що мало чим відрізняється від попереднього сорту за вмістом цукру і навіть перевищує його за вагою плодів та термінами дозрівання. Карака Блек — новозеландський гібрид сортів Аврора та Команч.

Для прикраси Вашого дому та саду компанія «Ромен Фрут» пропонує декоративну жимолость Капріфоль та лінійку рододендронів — білий, помаранчевий, рожевий та червоний.

Замовте саджанці від професійного розсадника «Ромен Фрут» та отримайте смачні ягоди та красу у Вашому саду!